III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

12.03.2023

• Dzisiaj o godz. 15:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
    w tym tygodniu w:

– poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do 20:00;

– w piątek po drodze krzyżowej przez całą noc do soboty do 10:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie św. Maksymiliana.

• Droga krzyżowa w każdy piątek o godz. 18:30. Gorzkie żale
    w niedziele o godz. 16:30.
  • Rozpoczęliśmy Nowennę do św. Józefa. W tym roku Uroczystość św. Józefa będzie obchodzona 20 marca
    w poniedziałek z racji niedzieli przypadającej 19 marca. W tym czasie nowenna będzie połączona z dziesiątką różańca.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 spotkanie na plebanii dla osób samotnych oraz będących w separacji małżeńskiej.
  • W środę o godz.19:00 spotkanie dla młodzieży w wieku licealnym a o godz. 20:30 spotkanie dla młodzieży pomaturalnej na plebanii.
  • W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się w dolnym kościele spotkanie teatru parafialnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  • W czasie Wielkiego Postu w naszej parafii można podjąć rozważanie godzin Męki Jezusa Chrystusa. W tej sprawie
    można się skontaktować telefonicznie z panią Krystyną Misztą, która się tym zajmuje: 601-866-396.