III NIEDZIELA ZWYKŁA

22.01.2023

• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w:

– poniedziałek, środę i  czwartek po Mszy św. wieczornej do godz.20:00;

– w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz.10:00. Adorację prowadzi Grupa Medjugorska.

• Obchodzimy dziś w Kościele IVNiedzielę Słowa Bożego, której celem jest ponowne odkrywanie i pogłębienie znaczenia Biblii w życiu Kościoła i w osobistym życiu człowieka. Hasło tego wydarzenia zaczerpnięte jest
    z Ewangelii św. Jana: „Ogłaszamy wam to, co widzieliśmy”.
  • W czwartek 26 stycznia o 19:30 na plebanii odbędzie się kolejne spotkanie Kręgu Biblijnego. Spotkanie to będzie połączone tym razem z konferencją biblisty ks. prof. Mariusza Rosika na temat Kazania na Górze. Serdecznie zapraszamy.
  • W poniedziałek 23 stycznia o 19:30 spotkanie na plebanii dla osób samotnych oraz będących w separacji małżeńskiej.
  • W środę 25 stycznia o 20:30 spotkanie na plebaniidla młodzieży pomaturalnej.
  • W najbliższy poniedziałek i wtorek przybędzie ksiądz z wizytą duszpasterską do parafian, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć kapłana oraz do mieszkańców ulic Miętowej i Sztumskiej, do których nie przybył ksiądz podczas wyznaczonego terminu kolędy w miniony wtorek.
  • Wizyta kolędowa odbędzie się :

W poniedziałek – ul Sztumska (numery od 1 do 7) – od godz. 16.30

We wtorek – ul. Miętowa – od godz. 16.00
Do osób, które drogą mailową poprosiły o wizytę duszpasterską, przybędzie ksiądz w uzgodnionym terminie.

• Bardzo dziękujemy anonimowemu dawcy, Panu Leszkowi, za dar pięknego kielicha i pateny.
  • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, częstego uczestnictwa we Mszy św. i czytania prasy katolickiej.