IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

30.04.2023 rok

• Obchodzimy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna Tydzień Modlitw o Powołania. Dziś także po każdej Mszy świętej harcerki z naszego hufca będą sprzedawały własnoręcznie upieczone ciasta, dochód ze sprzedaży będzie przeznaczony na dofinansowanie wędrówki letniej.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:- w poniedziałek i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; oraz w piątek od 17:00 do 18:00
    i po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.
  • 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe, w tygodniu nabożeństwo o godz. 18:30, w niedziele i uroczystości
    o godz. 16:30. Po odśpiewaniu Litanii, odmawiamy dziesiątkę różańca, błagając o pokój na świecie.
  • 3 maja uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, głównej Patronki Polski. Msze św. według porządku niedzielnego.
  • W czwartek o godz. 19:00 w dolnym kościele spotkanie

teatru parafialnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.

• W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10:30. Tego dnia od godz. 19:00 do 21:00 spowiedź dla kandydatów do bierzmowania.
  • W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Po Mszy św. wieczornej
    i nabożeństwie majowym odbędzie się pierwsza próba do bierzmowania.
  • W niedzielę 7 maja Msza św. o godz. 15:00 dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
    O godz. 17:00 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się druga próba do bierzmowania, wszystkie spotkania są obowiązkowe.
  • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej