IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

19.03.2023

• Dzisiaj o godz. 15:00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
    w tym tygodniu w:

– poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do 20:00;

– w piątek po drodze krzyżowej przez całą noc do soboty do 10:00. Adorację prowadzi Grupa Medjugorska.

• Droga krzyżowa w każdy piątek o godz. 18:30. Gorzkie żale
    w niedziele o godz. 16:30.
  • W poniedziałek uroczystość św. Józefa Oblubieńca Najświętszej
    Maryi Panny.
  • W środę o godz.19:00 spotkanie dla młodzieży w wieku licealnym a o godz. 20:30 spotkanie dla młodzieży pomaturalnej na plebanii.
  • W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się w dolnym kościele spotkanie teatru parafialnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  • W piątek 24 marca o godz. 19:30 w dolnym kościele odbędzie się konferencja księdza profesora Krzysztofa Bardskiego na temat: „Jak tłumaczyć Biblię duchowy sens Pisma Świętego”. Na wykład zapraszamy wszystkich chętnych. Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć
    w konferencji na żywo, będzie możliwość uczestniczenia na Facebooku.
    Link do wydarzenia będzie dostępny na stronie internetowej parafii.
  • W sobotę 25 marca uroczystość Zwiastowania Pańskiego. W tym dniu przypada 31. rocznica powstania Diecezji warszawsko-praskiej. Podczas Mszy św. o godz. 10:00 zostanie ponowiony Akt zawierzenia Diecezji Miłosierdziu Bożemu oraz odśpiewamy Hymn Ciebie, Boga, wysławiamy.
  • W przyszłą niedzielę 26 marca rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które potrwają do środy 29 marca włącznie. Rekolekcje poprowadzą Bracia Misjonarze z Międzynarodowego Przymierza Świętej Rodziny. Szczegółowy plan rekolekcji zostanie podany w przyszłą niedzielę.
  • Zapowiedzi przedślubne:
    Bartosz Pyra