OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

14.05.2023 rok

 • Dzisiaj na Mszy św. o godz. 12:00 dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodziców.
 • Dziś także po każdej Mszy św. ministranci będą zbierali ofiarę do puszek na seminarium duchowne w naszej diecezji.
 • Od poniedziałku do piątku zapraszam dzieci i rodziców na Biały Tydzień, na Msze św. o godz. 18:00. W tym czasie dzieci będą odnawiać przyrzeczenia chrzcielne, a także otrzymają obrazki, różańce, medaliki i książeczki.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:- w poniedziałek środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; oraz w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie św. Maksymiliana.
 • We wtorek, 16 maja, uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera
  i męczennika, patrona Polski i metropolii warszawskiej.
 • W środę o godz. 19:00 spotkanie dla młodzieży w wieku licealnym a o godz. 20:30 dla młodzieży pomaturalnej na plebanii.
 • W czwartek o godz. 19:00 w dolnym kościele spotkanie

teatru parafialnego.

 • W piątek rozpoczynamy Nowennę przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego. Tego dnia po Mszy św. wieczornej odbędzie się spowiedź dla dzieci i ich rodziców przed rocznicą Pierwszej Komunii Świętej.
 • W sobotę po Mszy św. o godz. 10:00 obowiązkowa próba dla dzieci
  i ich rodziców przed rocznicą Pierwszej Komunii Świętej.
 • W niedzielę, 21 maja, uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu na Mszy św. o godz. 12:00 dzieci, które przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej w ubiegłym roku, będą obchodziły swoją rocznicę. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodziców.
 • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.