XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

08.08.2021

• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00;
    – w piątek po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10:00, do pierwszej Mszy św. odpustowej.
  • Lista chętnych na całonocną Adorację przed odpustem znajduje się na stoliku z tyłu kościoła.
  • W niedzielę o godz. 16:40 a w dni powszednie po mszy świętej wieczornej będziemy odmawiać nowennę do naszego patrona św. Maksymiliana
  • 14 sierpnia w sobotę – w uroczystość św. Maksymiliana Marii Kolbego obchodzimy odpust parafialny. Msza św. o godz.10:00 i 18:00. Główna Msza św. odpustowa będzie odprawiona po Koronce do Miłosierdzia Bożego, czyli około godz. 15:15. Po tej Mszy św. zapraszam na krótki koncert Pani Justyny Jedynak-Obłozy artystki Filharmonii Warszawskiej, a następnie na grilla i loterię fantową. A po Mszy św. wieczornej – o godz. 18:00 na projekcję filmu fabularnego „Życie za życie. Maksymilian Kolbe” i na spotkanie z reżyserem Panem Krzysztofem Zanussim.
  • Kazania odpustowe w naszej parafii będzie mówił ks. Mikołaj Kęcik- misjonarz z Islandii.
  • Dziękuję Parafianom za przygotowanie posiłku i serdeczne przyjęcie pielgrzymów 38. warszawsko-praskiej pielgrzymki pieszej.
  • W poniedziałek 16 sierpnia będziemy gościć Praską Pielgrzymkę Pieszą Pomocników Maryi Matki Kościoła. Bardzo proszę Parafian
    o przygotowanie posiłku dla pątników. Z góry dziękuję za serdeczne przyjęcie pielgrzymów. Godzina przyjścia pielgrzymki będzie podana
    w przyszłą niedzielę.
  • 15. sierpnia Uroczystość, Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, Matki Bożej Zwycięskiej
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.
  • Polecam modlitwie wszystkich Parafian udających się na wakacyjny wypoczynek.

Zapowiedzi przedślubne:

• Maciej Knapiński – kawaler z parafii tutejszej
    Katarzyna Kurek – panna z parafii Najświętszej Maryi Panny Matki Miłosierdzia w Warszawie
  • Piotr Wiącek – kawaler z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Celestynowie
    Agata Pyra – panna z parafii tutejszej.
  • Adam Gula – kawaler z parafii bł. Ks. Ignacego Kłopotowskiego w Otwocku
    Magdalena Kowalska – panna z parafii tutejszej