ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

16.04.2023r.

• Obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego. Po Koronce Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; oraz w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie
    św. Maksymiliana.
  • W poniedziałek o godz. 19:00 spotkanie na plebanii dla osób samotnych oraz będących w separacji małżeńskiej.
  • W środę o godz. 19:00 spotkanie dla młodzieży w wieku licealnym a o godz. 20:30 spotkanie dla młodzieży pomaturalnej na plebanii.
  • W sobotę odmówimy różaniec o godz.17:30.
  • Miejsko-Parafialny Chór Schola Cantorum Maximilianum obchodzi w tym roku 30-lecie swojej działalności. Z tej okazji serdecznie zapraszam na uroczystą Mszę św. 22 kwietnia o godz. 18:00. Po Mszy św. odbędzie się Koncert Jubileuszowy. Chór wykona utwory muzyki sakralnej z różnych epok.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  • Uroczystość św. Wojciecha, Biskupa i Męczennika głównego patrona Polski, zostaje przeniesiona w tym roku na poniedziałek 24 kwietnia.
  • Zapowiedzi przedślubne:

Nikodem Ilczyszyn kawaler z parafii św. Jana Chrzciciela  w Warszawie                                                                                                                                    Natalia Nowakowska panna z parafii Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Rawie Mazowieckiej