16.06.2024 r.

• Dzisiaj po każdej Mszy św. ministranci będą zbierać ofiarę do puszek na utrzymani parafii św. Augustyna w Sierra Leone

w Afryce.

• Dziś także Stowarzyszenie św. Maksymiliana wraz z Caritasem, grupą biblijną, teatralną, medjugorską, młodzieżową serdecznie zaprasza po Mszy św. o godz.12:00 na doroczny piknik parafialny pod hasłem „Rodzina Bogiem silna”. Szczególną atrakcją pikniku będzie program artystyczny „Talenty na Błotach” z koncertem piosenek dla dzieci p. Moniki Zawadzkiej, z recitalem wokalnym p. Adama Walaska, prezentacją wierszy p. Iwony Świerkuli wraz z innymi niespodziankami oraz atrakcjami dla dzieci.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;
    – w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie św. Maksymiliana.
  • W piątek o godz. 7:30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Spowiedź dla dzieci i młodzieży szkolnej o godz. 7:15 i od godz.18:30.
  • Nabożeństwo czerwcowe w dni powszednie o 18:30, w niedziele i uroczystości o 16:30.
  • Dyżur Caritasu dla osób szukających wsparcia i pomocy we wtorek w godz. 16:30 – 17:30 w salce bibliotecznej, wejście od zakrystii.
  • W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy święcili pojazdy. Proszę kierowców o poruszanie się jak co roku: wjazd bramą od ul. Ks. Walczewskiego, a wyjazd bramą od ul. Sarniej. Obrzęd błogosławieństwa kierowców
    i poświęcenia pojazdów w naszej parafii jest przeniesiony
    z dnia 25 lipca we wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, ponieważ większość parafian wyjeżdża na wakacje.