18.08.2024 r.

• W niedzielę 18 sierpnia obchodzimy odpust parafialny z okazji uroczystości św. Maksymiliana Marii Kolbego. Wszyscy uczestnicy Mszy św. będą mogli uzyskać w tym dniu specjalny odpust pod zwykłymi warunkami związany z błogosławieństwem Relikwiami naszego Patrona. Po Mszy św. o godz.12:00 zapraszam wszystkich na procesję odpustową wokół kościoła. Kazania odpustowe wygłosi o. Mirosław Kopczewski OFM, opiekun Rycerstwa Niepokalanej.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi  w poniedziałek, środę i czwartek  po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;

– w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Adorację prowadzi grupa medjugorska.

• We wtorek wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła.
  • W środę wspomnienie św. Piusa X, papieża.
  • W czwartek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny, Królowej.
  • W sobotę święto św. Bartłomieja, Apostoła.
  • Bardzo dziękuję Parafianom za serdeczne przyjęcie pielgrzymów Pomocników Maryi Matki Kościoła, którzy w zeszły piątek gościli w naszej parafii.