OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

30.06.2024 r.

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu: – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – w piątek od 17:00 do 18:00 oraz po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.
  • W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 10:45 odwiedziny chorych.
  • W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.
  • Dyżur Caritasu dla osób szukających wsparcia i pomocy we wtorek w godz. 16:30 – 17:30 w salce bibliotecznej, wejście od zakrystii.
  • Parafianom udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy bezpiecznych wakacji i Bożego błogosławieństwa.
  • W nadchodzącym tygodniu Skauci Europy z naszej parafii wyjeżdżają na swoje obozy letnie. Harcerki w piątek 5. lipca po Mszy św. o godz. 8:00, Harcerze w sobotę 6. lipca. Wilczki chłopcy i dziewczęta w niedzielę 7. lipca po Mszy św. o godz. 10:00. Polecamy ich modlitwie parafian.
  • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.

 Zapowiedzi przedślubne:           

 Adrian Sidor kawaler z parafii Matki Bożej Królowej Anielskiej w Brzeźnicy Bychawskiej i Agata Najechalska, panna z parafii tutejszej.