8.09.2024 r.

• Dzisiaj po każdej Mszy św. ministranci będą zbierać ofiarę do puszek na Seminarium Duchowne.
  • Żegnamy ks. Marka Filipczuka, który pełnił w naszej parafii funkcję wikariusza. Ks. Biskup Ordynariusz skierował ks. Marka do pracy naukowej. Dziękujemy za jego obecność i życzymy mu potrzebnych łask.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi  w poniedziałek, środę i czwartek  po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Adorację prowadzi grupa młodzieżowa.
  • Rozpoczęliśmy remont kaplicy Matki Bożej Brzemiennej.
    Po remoncie w kaplicy zostanie umieszczony cudowny wizerunek Matki Bożej z Guadalupe (również brzemiennej), najbardziej znany wizerunek Maryi na świecie i najbardziej słynący łaskami. Obraz przybył do nas z Meksyku z Sanktuarium Matki Bożej z Guadalupe, jako szczególny dar dla parafii św. Maksymiliana.
  • Nabożeństwo fatimskie z procesją w piątek o godz. 18.30 po Mszy św. wieczornej
  • 14 września w sobotę Święto Podwyższenia Krzyża Świętego. Tego dnia na każdej Mszy św. zostanie udzielone błogosławieństwo Relikwiami Krzyża Świętego.
  • W przyszłą niedzielę 15 września po Mszy św. o godz. 12:00 Stowarzyszenie św. Maksymiliana Kolbego zaprasza Parafian na smaczne ciasto i kawę do kawiarenki do dolnego kościoła. Przewidujemy także ciekawy film dla dzieci.
  • Na prośbę naszego Ks. Biskupa Ordynariusza zachęcam wszystkich o podjęcie intensywnej modlitwy błagalnej o deszcz oraz zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.

• Zapowiedzi przedślubne:

Ihor Moncharenko, kawaler i Karolina Socha, panna oboje
 z parafii tutejszej

Piotr Wadowski, kawaler z parafii św. O. Pio w Warszawie
i Malwina Kuźmińska, panna z parafii tutejszej

Marcin Szymanik, kawaler z parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie i Magdalen Joanna Olechowska, panna z parafii tutejszej.