• Obchodzimy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza – 58. Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W Polsce rozpoczyna on Tydzień Modlitw
    o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
    w tym tygodniu:
    – poniedziałek, środa i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00 oraz w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00.
  • W czwartek święto św. Katarzyny Sieneńskiej, dziewicy i doktora Kościoła, patronki Europy.
  • W piątek, 30 kwietnia podczas wieczornej Adoracji Najświętszego Sakramentu zapraszam do skorzystania z sakramentu pokuty wszystkich chętnych rodziców dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
  • W sobotę, 1 maja obowiązkowa Pierwsza Spowiedź Święta dla dzieci od godz. 11:15.
  • 1 maja w sobotę wspomnienie św. Józefa, rzemieślnika. Jest to także pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.
  • Również w sobotę rozpoczynamy nabożeństwa majowe ku czci Najświętszej Maryi Panny. W ciągu tygodnia nabożeństwa o godz. 18.30, w niedziele i uroczystości o godz. 16.30.
  • W następny poniedziałek, 3 maja, obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Porządek Mszy św. jak w niedziele. Podczas sumy będziemy odnawiać milenijny Akt oddania Polski Najświętszej Maryi Pannie, Królowej Polski.
  • Pierwsza Komunia Święta dla dzieci z naszej parafii odbędzie się

w II niedzielę miesiąca – 9 maja – na dodatkowej Mszy św.
o godz. 13:30
. Proszę, aby dzieci zajęły miejsca w ławkach wewnątrz kościoła, a gości zapraszam do uczestnictwa na zewnątrz.

• Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza. Każdy ofiarodawca, jeżeli zechce (podając swoje dane), może otrzymać certyfikat ofiarodawcy lub napis na pamiątkowej tablicy fundatorów Ołtarza Adoracji. Ofiarę można złożyć również anonimowo. Po przebudowaniu Ołtarza, będzie możliwość złożenia swoich intencji wewnątrz Ołtarza. Będą w ten sposób każdego dnia blisko Jezusa Eucharystycznego.

Zapowiedzi przedślubne:

Jan Franciszek Mościcki – kawaler z parafii Matki Bożej Dobrej Rady