• Obchodzimy dziś Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego,
  • Dzisiaj po Mszy o godz. 12:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania, a po Koronce Msza św. dla dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – poniedziałek,  środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; oraz w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie św. Maksymiliana.
  • Zachęcam do zapoznania się ze specjalnym wydaniem „Maksymiliana” poświęconym przebudowie Ołtarza.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza. Każdy ofiarodawca, jeżeli zechce (podając swoje dane), może otrzymać certyfikat ofiarodawcy lub napis na pamiątkowej tablicy fundatorów Ołtarza Adoracji. Ofiarę można złożyć również anonimowo. Po przebudowaniu Ołtarza, będzie możliwość złożenia swoich intencji wewnątrz Ołtarza. Będą one w ten sposób każdego dnia blisko Jezusa Eucharystycznego.
  • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.