• Dziś uroczystość Zmartwychwstania Pańskiego. Msze św. o 6:00, 10:00, 12:00 i 17:00. Nie ma Mszy o godz. 8:00.
 • W Poniedziałek Wielkanocny Msze św. według porządku niedzielnego.
 • Z okazji Świąt Paschalnych, w imieniu wszystkich Księży posługujących w tej parafii, pragnę życzyć Państwu obfitych łask i błogosławieństw od Chrystusa Zmartwychwstałego.
 • Bardzo dziękuję Parafianom, którzy szczególnie zaangażowali się w przygotowanie Triduum Paschalnego:
 • – za projekt i wykonanie Grobu Pańskiego: pp. Zaborowskim, pp. Morawieckim, p. Zbigniewowi Opolskiemu, p. Dorianowi Olszewskiemu, Maksymilianowi Jurek.
 • – za przygotowanie ogniska w Wielką Sobotę p. Marianowi Komorowskiemu.
 • – Dziękuję Liturgicznej Służbie Ołtarza za czynny udział w całym Triduum Paschalnym; dziękuję paniom za posprzątanie kościoła przed Triduum; dziękuję panom za asystę oraz strażakom z OSP w Świdrach Małych za obecność podczas procesji rezurekcyjnej.
 • Trwa nowenna przed Świętem Miłosierdzia Bożego. W dni powszednie Nowenna o godz. 18:30 po Mszy św. wieczornej.
  W Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny nowenna o godz. 16:30.
 • W czasie Oktawy Wielkanocnej w piątek – 9 kwietnia – nie obowiązuje wstrzemięźliwość od spożywania pokarmów mięsnych.
 • W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
 • Również w przyszłą w niedzielę obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15:00 uroczysta Koronka do Miłosierdzia Bożego, po Koronce Msza św. w intencji dzieci przystępujących do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
  – w środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; oraz w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Lista do zapisu na konkretną godzinę Adoracji znajduje się na stoliku z tyłu kościoła.
 • Zachęcam do zapoznania się ze specjalnym wydaniem „Maksymiliana” poświęconym przebudowie Ołtarza.
 • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza. Każdy ofiarodawca, jeżeli zechce (podając swoje dane), może otrzymać certyfikat ofiarodawcy lub napis na pamiątkowej tablicy fundatorów Ołtarza Adoracji. Ofiarę można złożyć również anonimowo. Po przebudowaniu Ołtarza, będzie możliwość złożenia swoich intencji wewnątrz Ołtarza. Będą on w ten sposób każdego dnia blisko Jezusa Eucharystycznego.
 • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.
 •