• Dzisiaj święto Świętej Rodziny Jezusa, Maryi i Józefa.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
  •  – w poniedziałek i środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;
  • ze względu na obostrzenia nie będzie zapowiadanej Adoracji w nocy 31 grudnia.

• W czwartek 31 grudnia po Mszy św. wieczornej zostanie odprawione nabożeństwo przebłagalno-dziękczynne za rok 2020. Tego dnia można uzyskać odpust zupełny za uczestnictwo w śpiewie hymnu Ciebie Boga Wysławiamy dla podziękowania za dobrodziejstwa otrzymane w ciągu całego roku.

• W nocy z 31 grudnia na 1 stycznia o północy zostanie odprawiona Msza św. bez udziału wiernych. Zapraszam do uczestnictwa we Mszy poprzez transmisję na stronie parafii.
  • Z okazji nadchodzącego Nowego Roku 2021 składamy naszym Parafianom najserdeczniejsze życzenia zdrowia, szczęścia, wszelkiej pomyślności oraz szczególnego błogosławieństwa Bożego.
  • W piątek 1 stycznia uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. o godz. 10:00, 12:00, 17:00. Nie ma Mszy św. o godz. 8:00.
  • W piątek – pierwszy piątek miesiąca. O godz. 16:45 Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa. Ze względu na uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, ksiądz odwiedzi chorych
  • w następny piątek – 8 stycznia. Tego dnia nie będzie też całonocnej Adoracji Najświętszego Sakramentu.

• W sobotę, pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17:00 zostanie odprawione nabożeństwo pierwszych sobót.
  • W następną środę – 6 stycznia uroczystość Objawienia Pańskiego. W tym dniu zostaną poświęcone – kreda i kadzidło. Porządek Mszy św. jak w niedzielę.
  • Na stoliku za ławkami są dostępne maseczki ochronne.
  • Zachęcam do modlitwy o Miłosierdzie Boże, do odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu oraz do uczestnictwa we Mszy św. w intencji naszej Ojczyzny oraz o ustanie epidemii koronawirusa. Msze św. transmitowane są na stronie: www.parafiablota.pl.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Prasa do nabycia znajduje się na stoliku z tyłu kościoła. Tygodnik „Idziemy” można pobrać
    w wersji elektronicznej ze strony wydawcy.