• Dziś I niedziela miesiąca. Po Mszy św. o godz. 12:00 odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
    w tym tygodniu:
    –  środa i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00
    –  piątek od godz. 17:00 do 18:00 oraz po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10:00. Lista do zapisu na konkretną godzinę Adoracji znajduje się na stoliku z tyłu kościoła.
  • Jutro 3 maja obchodzimy uroczystość Najświętszej Maryi Panny, Królowej Polski, Głównej Patronki Polski. Porządek Mszy św. jak w niedziele. Podczas sumy będziemy odnawiać milenijny Akt oddania Polski Najświętszej Maryi Pannie, Królowej Polski.
  • We wtorek o godz. 19:30 spotkanie z dziećmi przygotowującymi się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodzicami.
  • W czwartek święto św. Apostołów Filipa i Jakuba.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca. Odwiedzimy chorych od godziny 10:30.
  • W tym roku w Warszawie uroczystość św. Stanisława, biskupa
    i męczennika, Głównego Patrona Polski odbędzie się nie 8 lecz 7 maja
    – w piątek. Z uwagi na tę uroczystość w Warszawie nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.
  • W sobotę 8 maja obchodzimy uroczystość Matki Bożej Łaskawej, Głównej Patronki Stolicy.
  • W ciągu tygodnia nabożeństwa majowe o godz. 18.30, w niedziele i uroczystości o godz. 16.30.
  • Pierwsza Komunia Święta dla dzieci z naszej parafii odbędzie się
    w następną niedzielę 9 maja na dodatkowej Mszy św. o godz. 13:30. Proszę, aby dzieci zajęły miejsca w ławkach wewnątrz kościoła, a gości zapraszam do uczestnictwa zna zewnątrz.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza. Każdy ofiarodawca, jeżeli zechce (podając swoje dane), może otrzymać certyfikat ofiarodawcy lub napis na pamiątkowej tablicy fundatorów Ołtarza Adoracji. Ofiarę można złożyć również anonimowo. Po przebudowaniu Ołtarza, będzie możliwość złożenia swoich intencji wewnątrz Ołtarza. Będą one w ten sposób każdego dnia blisko Jezusa Eucharystycznego.

Zapowiedzi przedślubne:

Jan Franciszek Mościcki – kawaler z parafii Matki Bożej Dobrej Rady