OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 XVII NIEDZIELA ZWYKŁA

30.07.2023 rok

 

  • Dzisiaj zapraszamy do poświęcenia swoich pojazdów tych Parafian, którzy w tym roku nie zdążyli jeszcze ich poświęcić. Zachęcamy szczególnie użytkowników motocykli, rowerów oraz hulajnóg. Proszę o poruszanie się, jak co roku: wjazd bramą od ul. Ks. Walczewskiego, a wyjazd bramą od ul. Sarniej
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:

– w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej
do godz. 20:00;

– w piątek od 17:00 do 18:00 i po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.

  • 1 sierpnia rozpoczyna się miesiąc abstynencji. W tym dniu pamiętajmy także o modlitwie za poległych podczas Powstania Warszawskiego.
  • W piątek – pierwszy piątek miesiąca, od godz. 10:30 odwiedziny chorych.
  • W sobotę – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie, różaniec odmówimy podczas nabożeństwa. Tego dnia ok. godz. 12:40 w naszej parafii będziemy gościć 40. Warszawsko-Praską Pielgrzymkę Pieszą (dawna nazwa: Piesza Praska Pielgrzymka Rodzin Totus Tuus). Jak co roku bardzo proszę Parafian o przygotowanie napoi oraz lekkiego posiłku dla pątników (bez obiadu). Z góry dziękuję za tradycyjnie serdeczne przyjęcie pielgrzymów.
  • W przyszłą niedzielę święto Przemienienia Pańskiego.