1 MAJA – III NIEDZIELA WIELKANOCNA |
|
7:30 |
Wypominki |
8:00 |
|
+ Anna Vus (7) |
|
10:00 |
+ Edward i Genowefa Jankowscy |
+ Sławomir Pietrzak |
|
12:00 |
W intencji osób modlących się w Kołach Żywego Różańca |
W intencji Klaudii w 24. rocznicę urodzin o zdrowie i Boże błogosławieństwo |
|
Chrzest: Kornelia Jaromin |
|
Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa |
|
15:00 |
W intencji dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców |
16:30 |
Nabożeństwo majowe |
17:00 |
W intencji pacjentów, pracowników i założycieli Biokinetyki |
2 MAJA – PONIEDZIAŁEK, wspomnienie św. Atanazego, biskupa i doktora Kościoła |
|
8:00 |
W intencji pacjentów, pracowników i założycieli Biokinetyki |
+ Anna Vus (8) |
|
W intencji ks. Stanisława w rocznicę urodzin |
|
18:00 |
W intencji dzieci za które rodzice modlą się na różańcu |
+ Kazimierz Pacuła (2) |
|
18:30 |
Nabożeństwo majowe |
Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi |
|
3 MAJA – WTOREK UROCZYSTOŚĆ MARYI PANNY, GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI |
|
8:00 |
W intencji Ojczyzny |
+ Kazimierz Pacuła (3) |
|
W intencji Krzysztofa w 19. urodziny |
|
10:00 |
+ Paweł, Helena, Jadwiga, Zbigniew, Teresa |
+ Irena i Zygmunt Danielewicz i syn Zygmunt |
|
12:00 |
+ Anna Vus (9) |
+ Zofia Bedełek, Zofia Pielak |
|
16:30 |
Nabożeństwo majowe |
17:00 |
W intencji pacjentów, pracowników i założycieli Biokinetyki |
4 MAJA – ŚRODA, wspomnienie św. Floriana, męczennika, patrona diecezji warszawsko-praskiej |
|
7:30 |
Różaniec |
8:00 |
W intencji pacjentów, pracowników i założycieli Biokinetyki |
W intencjach Rycerstwa Niepokalanej |
|
12:00 |
Pogrzeb: + Zbigniew Kruszewski |
18:00 |
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy |
18:00 |
W intencji Ojca Świętego, Kościoła, Ojczyzny, Radia Maryja i TV Trwam |
+ Kazimierz Pacuła (4) |
|
+ Anna Vus (10) |
|
18:30 |
Nabożeństwo majowe |
Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi |
|
5 MAJA – CZWARTEK, III tygodnia Okresu Wielkanocnego |
|
8:00 |
W intencji pacjentów, pracowników i założycieli Biokinetyki |
+ Anna Vus (11) |
|
18:00 |
+ Kazimierz Pacuła (5) |
W intencji dzieci: Antosi, Heleny, Augustyna i Stasia, oraz za chrześniaków: Marysię, Ignacego, Tomka, Natalię, Maksymiliana i Weronikę |
|
18:30 |
Nabożeństwo majowe |
Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi |
|
6 MAJA – PIĄTEK, ŚWIĘTO ŚWIĘTYCH APOSTOŁÓW FILIPA |
|
8:00 |
W intencji pacjentów, pracowników i założycieli Biokinetyki |
W intencji Aleksandra w 18. rocznicę urodzin |
|
17:00 |
Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi |
18:00 |
+ Kazimierz Pacuła (6) |
+ Anna Vus (12) |
|
18:30 |
Nabożeństwo majowe |
Całonocna Adoracja Najświętszego Sakramentu |
|
7 MAJA – SOBOTA, III tygodnia Okresu Wielkanocnego I sobota miesiąca |
|
9:00 |
Nabożeństwo pierwszosobotnie dla dzieci |
10:00 |
+ Anna Vus (13) |
+ Kazimierz Pacuła (7) |
|
Pierwsza Komunia Święta – rodzinna |
|
17:00 |
Nabożeństwo pierwszosobotnie |
18:00 |
W intencjach wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi |
W intencji Aleksandry Pacuła o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego |
|
W intencji pacjentów, pracowników i założycieli Biokinetyki |
|
18:30 |
Nabożeństwo majowe |
8 MAJA – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA UROCZYSTOŚĆ ŚW. STANISŁAWA, BISKUPA I MĘCZENNIKA, GŁÓWNEGO PATRONA POLSKI |
|
7:30 |
Wypominki |
8:00 |
+ Stanisław, Franciszek, Franciszka Mucha |
+ Edmund w 50. rocznicę śmierci |
|
+ Anna Vus (14) |
|
10:00 |
+ Jan Tobiasz w 6. rocznicę śmierci, Stanisław Tobiasz |
+ Zygmunt, Genowefa Woźniak, Jacek Dębowski, Dioniza, Edward, Wojciech Bardadyn |
|
12:00 |
PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA W intencji dzieci, które dzisiaj po raz pierwszy przyjmą Komunię Świętą |
+ Stanisław, Stanisława Wieczorkiewicz i cała rodz. Szaniawskich |
|
W intencji Celiny w 90. rocznicę urodzin |
|
16:30 |
Nabożeństwo majowe |
17:00 |
+ Rozalia, Władysław Talarek |
+ Kazimierz Pacuła (8) |