• Dziś obchodzimy Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 uroczyste nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.30.
  • W czwartek uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika, głównego patrona Polski .
  • W sobotę  święto św. Marka, ewangelisty .
  • Ordynariusz diecezji Warszawsko-Praskiej ks. bp Romuald Kamiński ogłosił komunikat, zgodnie z którym liczba wiernych uczestniczących we Mszy św. uzależniona będzie od powierzchni świątyni. Zatem od jutra w naszym kościele podczas Mszy św. będzie mogło być do 30 wiernych. Pozostałe osoby mogą przebywać na zewnątrz kościoła. Wszyscy wierni zobowiązani są do noszenia maseczki lub innego materiału zasłaniającego nos i usta oraz zachowania wymaganej odległości od pozostałych wiernych.
  • Zachęcam do codziennego odmawiania różańca o godz. 20.30 w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serc i łaskę nawrócenia.
  • Zachęcam do codziennego uczestnictwa we Mszy św. za pośrednictwem środków masowego przekazu oraz do przyjmowania Komunii Św. w sposób duchowy. Msze św. z naszego kościoła transmitowane są na stronie parafii www.parafiablota.pl.
  • Termin Pierwszej Komunii Świętej oraz Bierzmowania zostaje przełożony.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej oraz do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże. Informuję, że tygodnik Idziemy możemy pobrać ze strony wydawcy www.idziemy.pl
  • Dziękuję za złożone ofiary na konto bankowe Parafii. Jednocześnie informuję,  ktoś z Państwa, zechciałby złożyć ofiarę na rzecz Parafii proszę o skorzystanie z przelewu na  konto bankowe: 29 1020 1127 0000 1102 0201 0437

19 KWIETNIA NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

7:30