28 grudnia 2020 roku przyjęliśmy z bólem serca wiadomość o śmierci Ojca Włodzimierza Zatorskiego OSB. Ojciec Włodzimierz od wielu lat był związany z parafią św. Maksymiliana Marii Kolbego. Wielokrotnie prowadził rekolekcje, spotkania formacyjne, głosił Słowo Boże, spowiadał.
     
 2 stycznia w Tyńcu o godz. 11.30 odbył się Jego pogrzeb, ostatnie pożegnanie. Pragniemy jako wspólnota parafialna duchowo dołączyć do modlitwy w Jego intencji. Chcemy podziękować za Jego ofiarną posługę w naszej parafii, za przyjaźń i życzliwość, które nam okazywał, za duszpasterski wysiłek oraz wszelkie dobro otrzymane dzięki Jego kapłańskiej służbie. Wierzymy, że także po śmierci
śp. Ojciec Włodzimierz będzie nadal wspierał naszą parafię modlitwą i wypraszał nam potrzebne łaski.

ks. Przemysław Ludwiczak

Proboszcz


Msza święta w intencji śp. Ojca Włodzimierza Zatorskiego zostanie odprawiona w niedzielę, 3 stycznia o godz. 12.00 .
Zmarłego Kapłana powierzamy Miłosierdziu Bożemu i modlitwom Wiernych.

Requiescat in pace