III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

3.03.2024

• Dzisiaj w I niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 12:00 odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;

– w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Adorację prowadzi grupa młodzieżowa.
  • We wtorek o godz. 19:00 w sali teatralnej odbędzie się spotkanie
    z ks. prof. Krzysztofem Bardskim znanym biblistą. Temat spotkania to: „Królestwo Boże w przypowieściach Jezusa”. Serdecznie zapraszamy.
  • W czwartek o godz. 19:00 w sali teatralnej spotkanie teatru parafialnego. Serdecznie zapraszamy.
  • Zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach wielkopostnych:                                                                                                                                                      Droga krzyżowa w każdy piątek o godz. 18:30  (w tym tygodniu drogę krzyżową prowadzi grupa parafialna Caritas).                                     2. Gorzkie żale w niedziele i uroczystości o godz. 16:30.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 15:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.