• Dzisiaj w niedzielę 17 stycznia:

– po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do bierzmowania, – Msza św. o godz. 15.00 dla dzieci przystępujących do pierwszej Komunii św. i ich Rodziców.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i czwartek z możliwością spowiedzi po Mszy św. do 20.00.
  • Trwa kolęda w naszej parafii. W wizycie duszpasterskiej oprócz Księży pracujących w tej parafii w dniach 18, 19, 20, 21 stycznia będzie pomagał ks. Andrzej Kościuczyk.
  • W czwartek o godz. 20.00 zapraszamy na kolejne spotkanie grupy akademickiej. Tym razem naszymi gośćmi będzie małżeństwo: Magdalena i Zbigniew Kaliszuk, którzy podzielą się z nami swoją wiedzą na temat katolickiej działalności społecznej.
  • W przyszłą niedzielę 24 stycznia nasz chór parafialny zaprasza na koncert kolędowy, który odbędzie się o godz. 13.00. Oprócz kolęd tradycyjnych, polskich usłyszymy również kolędy i pieśni bożonarodzeniowe z innych zakątków świata. Serdecznie zapraszamy.
  • Chór wyjątkowo zamiast w drugą niedzielę miesiąca będzie tworzył oprawę muzyczną Mszy Św. w niedzielę 24 stycznia o godz. 12.00
  • 28 stycznia w czwartek spotkanie z o. Włodzimierzem Zatorskim OSB, benedyktynem z Tyńca.
  • Zachęcam do zakupu i czytania prasy katolickiej.

Kolęda: 18 stycznia – poniedziałek: Wał Miedzeszyński 38 19 stycznia – wtorek: Ulice: Przylaszczkowa, Sarnia 20 stycznia – środa: Ulica: Wiślanego Nurtu 21 stycznia – czwartek: Ulica: Nad Wisła 22 stycznia – piątek: Ulica: Retmańska 23 stycznia – sobota: Ulica: Krokusów, os. Krokusów   25 stycznia – poniedziałek Ulica: Podstołeczna, Wierzbowa 26 stycznia – wtorek Ulica: Ks. Malinowskiego Kolędę w dni powszednie rozpoczynamy od godz. 17.00, a w sobotę od 10.30. Prosimy o odprowadzanie Księdza do kolejnego sąsiada.

II NIEDZIELA ZWYKŁA – 17 STYCZNIA
8.00 + Krystyna Dymek-Balcerek – gregorianka (17)
+ zm. z rodziny Łubian, Kępka, Nowosielscy, Franciszka, Jadwiga, Mirka
10.00 W intencji dziękczynnej za życie i zdrowie Maksymiliana w 3. rocznicę urodzin