• Dzisiaj I niedziela miesiąca, po Mszy św. o godz. 12.00 odśpiewamy Litanię
    do Serca Jezusa.
  • Po Mszy o godz.10.00 prelekcję na temat Żołnierzy Wyklętych wygłosi pan Piotr Kałuski. Prelekcja odbędzie się w dolnym kościele.
  • O godz. 15.00 zapraszam na Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godz. 17.00
  • W poniedziałek uroczystość Zwiastowania Pańskiego.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i czwartek z możliwością spowiedzi po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00
  • W czwartek spotkanie studentów o godz. 20.00 w dolnym kościele.
  • W piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
    i obrazu Jezusa Miłosiernego.
  • Za tydzień, w II niedzielę miesiąca, taca na cele remontowe w parafii.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

 

 

 

II NIEDZIELA WIELKANOCNA – 3 KWIETNIA

ŚWIĘTO MIŁOSIERDZIA BOŻEGO

 

8.00

 

+ Helena i Marian Sulich
+ Michał Kowicz – gregorianka (8)
 

10.00

 

+ Zygmunt Krawczyk, Felicja Wacław, Franciszka
w 34. rocznicę śmierci Władysław Łapacz
+ Stanisława, Józef, Tadeusz Gołębiewscy
12.00 W intencji Jeremiego w rocznicę chrztu

Chrzest: Maria Kamińska

15.00 -17.00 Nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia

Adoracja Najświętszego Sakramentu

17.00 + Leokadia Dąbrowska – gregorianka (5)
PONIEDZIAŁEK – 4 kwietnia, II tygodnia Okresu Wielkanocnego

UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO

8.00 + Michał Kowicz – gregorianka (9)
 

18.00

 

+ Leokadia Dąbrowska – gregorianka (6)
W intencji Karoliny w 25. rocznicę urodzin – o zdrowie
Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
WTOREK – 5 kwietnia, II tygodnia Okresu Wielkanocnego
 

8.00

 

+ Michał Kowicz – gregorianka (10)
+ Leokadia Dąbrowska – gregorianka (7)
ŚRODA – 6 kwietnia, II tygodnia Okresu Wielkanocnego
 

8.00

 

+ Michał Kowicz – gregorianka (11)
W intencji Rycerstwa Niepokalanej
18.00

 

 W intencji Radia Maryja, Telewizji Trwam, Ojca Świętego
i Ojczyzny
O miłosierdzie Boże dla rodziny
+ Leokadia Dąbrowska – gregorianka (8)
Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
CZWARTEK – 7 kwietnia, św. Jana Chrzciciela de la Salle, prezbitera
 

18.00

 

+ Michał Kowicz – gregorianka (12)
+ Leokadia Dąbrowska – gregorianka (9)
Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
PIĄTEK – 8 kwietnia, II tygodnia Okresu Wielkanocnego
18.00

 

+ Leokadia Dąbrowska – gregorianka (10)
+ Michał Kowicz – gregorianka (13)
Intencję zamówili pp. Busłowscy
SOBOTA – 9 kwietnia, II tygodnia Okresu Wielkanocnego
10.00 Chrzest: Antoni Szantyka
 

18.00

 

+ Michał Kowicz – gregorianka (14)
+Teresa Kiełczewska, Karol Romaniuk, Marek Czubiński
18.30 + Leokadia Dąbrowska – gregorianka (11)
III NIEDZIELA WIELKANOCNA – 10 KWIETNIA
 

8.00

 

+ Anna, Władysław Cudny, Filomena, Józef Rosocha,
Bronisława, Jacek Odowscy, Joanna Szymaniak
+ Leokadia Dąbrowska – gregorianka (11)
 

10.00

 

Intencję zamówiła p. Elżbieta Samoraj
+ Zofia Semrau w 1. rocznicę śmierci
 

12.00

 

Intencję zamówiła p. Ewa Niemierka
+ Michał Kowicz – gregorianka (15)
Chrzest: Norbert Grzęda

               Ksawery Piorunek

               Pola Wieleba

13.00 Intencję zamówiła p. Lucyna Kot
17.00 Intencję zamówiła p. Alina Dąbrowska