OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
                                                                                              XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
                                                                                                              11.09.2022
 W tę niedzielę rozpoczyna się XII Tydzień Wychowania pod hasłem „Ja jestem drogą, prawdą i życiem”. Towarzyszyć mu będą myśli św. abp. Józefa Bilczewskiego, arcybiskupa metropolity lwowskiego i wieloletniego rektora Uniwersytetu Lwowskiego, zasłużonego na polu wychowawczym.
 Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w: – poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – piątek po Mszy św. wieczornej, przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie św. Maksymiliana.
 Dzisiaj o godz.15:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
 13 września po Mszy św. wieczornej nabożeństwo fatimskie z procesją.
 14 września święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
 W niedzielę 18 września odbędzie się uroczysty odpust parafialny
z okazji święta Podwyższenia Krzyża Świętego. Główna Msza św. odpustowa zostanie odprawiona o godz. 12:00.
 Stowarzyszenie św. Maksymiliana Marii Kolbego zaprasza Parafian i gości na Piknik Parafialny, który odbędzie się 18.09.2022 po Mszy św. odpustowej ok. godz. 13.30. Program na plakatach i ulotkach. Szczególnie zapraszamy na koncert kwartetu smyczkowego “Amok” i na spotkanie
o skautingu, ciekawej metodzie wychowawczej.
 W naszej diecezji od dnia 8.09 do 31.10 będzie trwała nowenna pompejańska. Ordynariusz Ks. Biskup Romuald Kamiński pragnie w roku 30. rocznicy ustanowienia diecezji warszawsko-praskiej zawierzyć Maryi wszystkie parafie, ośrodki duszpasterskie, kapłanów, domy i zgromadzenia zakonne i wszystkie rodziny. Nowenna będzie odprawiana w wybranych parafiach. Nasza parafia otrzymała łaskę włączenia się do wspólnej diecezjalnej modlitwy w dniu 20 października. Zapraszam wszystkich Parafian do uczestnictwa w czwartek 20.10 po Mszy św. wieczornej.
 Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.
Zapowiedzi przedślubne:
Jakub Pacuła – kawaler z parafii tutejszej
Olga Kowalska – panna z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Celestynowie