• Dziś o godz. 17.00 nabożeństwo fatimskie połączone z nabożeństwem czerwcowym. Następnie o godz. 18.00, zgodnie z życzeniem Ordynariusza Diecezji Warszawsko-Praskiej Ks. Bp Romualda Kamińskiego, zostanie odprawiona Msza św. w intencji uwielbienia Serca Jezusowego. Podczas Mszy św. odnowimy „Akt poświęcenia Narodu Polskiego Najświętszemu Sercu Pana Jezusa”.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00,
    – w piątek po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10.00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie św. Maksymiliana.
  • Nabożeństwa czerwcowe w tygodniu o godz. 18.30.
  • Nowy numer „Maksymiliana” w wersji elektronicznej dostępny jest na stronie parafii w zakładce „miesięcznik”.
  • Planujemy pielgrzymkę rodzinną do Sokółki. Pełniejsze informacje przekażemy za tydzień.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.

Zapowiedzi przedślubne:

Piotr Szczepankowski – kawaler z parafii tutejszej