XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA
                                                                                                           16.10.2022
 W 44. rocznicę wyboru św. Jana Pawła II na papieża obchodzimy dziś XXII Dzień Papieski pod hasłem „Blask Prawdy” (Veritatis Splendor). Są to pierwsze słowa i zarazem tytuł dziesiątej encykliki św. Jana Pawła II ogłoszonej 6 sierpnia 1993 roku. Dlatego po każdej Mszy św. ministranci będą zbierać ofiarę do puszek na Fundusz Dzieło Nowego Tysiąclecia.
 Dzisiaj także zapraszam kandydatów do bierzmowania na Mszę św. o godz. 15:00
 Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w:
– poniedziałek po Mszy św. wieczornej do godz.20:00; – czwartek po Mszy św. wieczornej do godz.22:00;
– piątek po Mszy św. wieczornej, przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie św. Maksymiliana.
 Nabożeństwo różańcowe w dni powszednie o godz.18:30, w niedziele i święta o godz.16:30.
 W poniedziałek zapraszam na spotkanie osoby samotne oraz będące w separacji małżeńskiej. Spotkanie odbędzie się na plebani o godz. 20:30.
 W środę o godz.19:00 spotkanie dla młodzieży w wieku licealnym,
a o godz. 20:30 dla młodzieży pomaturalnej na plebani.
 W czwartek w naszej parafii po Mszy św. ok. godz.18:30 rozpocznie się trwająca od 8 września diecezjalna nowenna pompejańska.
W 43. dniu nowenny w intencji całej diecezji odmówimy cały różaniec. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie trwać do godz.22:00. Zapraszam wszystkich Parafian do uczestnictwa w nowennie, do wspólnej modlitwy.
 28 października o godz.20:00 spotkanie Grupy Biblijnej na plebani.
 Przyjmowanie są już zapisy intencji mszalnych na rok 2023.
 Karty wypominkowe wyłożone są na stoliku z tyłu kościoła.
 Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.