IV NIEDZIELA ADWENTU

18.12.2022

• Dzisiaj o godz.15:00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  • Stowarzyszenie św. Maksymiliana Marii Kolbego dziś, po każdej Mszy św., będzie sprzedawać stroiki świąteczne wykonane własnoręcznie. Środki uzyskane ze sprzedaży zostaną przekazane na pomoc osobom potrzebującym w Ukrainie. Dziękujemy Parafianom za hojność.
  • Dziś także po każdej Mszy świętej harcerze z naszej parafii będą sprzedawać sianko na stół wigilijny oraz kalendarze na rok 2023. Zebrane pieniądze będą przeznaczone na obóz letni.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w: – poniedziałek, środę i czwartek po Mszy świętej wieczornej do godz.20:00; – piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Adorację prowadzi Grupa Medjugorska.
  • W środę o godz.19:00 spotkanie dla młodzieży w wieku licealnym na plebanii, a o godz. 20:30 dla młodzieży pomaturalnej.
  • Świece Caritas oraz opłatki są do nabycia na stolikach z tyłu kościoła.
  • Zapraszam Parafian, członków grup parafialnych, szczególnie osoby starsze i samotne na parafialny opłatek 29 grudnia w czwartek
    o godz. 20.00. Spotkanie odbędzie się w dolnym kościele. Stowarzyszenie św. Maksymiliana Kolbego zaprasza osoby chętne do współpracy przy organizacji opłatka. Z tyłu kościoła na ławkach jest lista, na którą można się wpisać i określić formę pomocy. Stowarzyszenie zaprasza też do kontaktu telefonicznego: 693802121.
  • W sobotę kończy się okres Adwentu. 24 grudnia w sobotę w wigilię uroczystości Narodzenia Pańskiego nie będzie Mszy św. o godz. 18: Wszyscy spotykamy się na Mszy św. pasterskiej o godz. 24:00.
    Po pasterce będziemy dzielić się opłatkiem i składać sobie życzenia.
  • W wigilię Bożego Narodzenia nasz chór parafialny Schola Cantorum Maximilianum zaprasza o 23:15 na koncert kolęd.
  • 25 grudnia w uroczystość Narodzenia Pańskiego nie będzie Mszy św.
    o godz. 8: Msze św. o godz. 10:00, 12:00 i 17:00.
  • 26 grudnia w poniedziałek święto św. Szczepana, pierwszego męczennika, porządek Mszy św. jak w niedzielę.
  • Stowarzyszenie św. Maksymiliana Kolbego informuje, że po Nowym Roku, od 2 do 4 stycznia, organizuje zbiórkę rzeczy na Ukrainę. Dary można przynosić w tych dniach do dolnego kościoła po Mszy św. wieczornej. Potrzebne są koce, śpiwory, ciepła odzież, obuwie dla dzieci oraz dorosłych, a także parafina: nowe lub niedopalone świece.