28.04.2024 r.

• Dzisiaj w niedzielę po Mszy św. o godz. 12:00 Stowarzyszenie św. Maksymiliana zaprasza Parafian i Gości do kawiarenki w sali teatralnej na rozmowy przy kawie, smacznym cieście oraz na krótki film dla dzieci. Szczegóły na plakacie.
  • Dziś także nasz chór Schola Cantorum Maximilianum podczas Mszy św. o godz. 12:00 zaśpiewa nie tylko elementy stałe, które zawsze występują w czasie Mszy św., ale także dodatkowe utwory wielkanocne, jako znak swojej miłości do Pana Jezusa.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:- w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – w piątek od 17:00 do 18:00 i po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.
  • W naszej parafii od 1 do 3 maja będziemy gościć dr. Jacka Paszko, mnicha tynieckiego, który będzie głosił na wszystkich Mszach św. kazania maryjne. Serdecznie zapraszamy.
  • 1 maja rozpoczynamy nabożeństwa majowe, w tygodniu nabożeństwo o godz. 18:30, w niedziele i uroczystości
  • o godz. 16:30. Po odśpiewaniu Litanii, odmawiamy dziesiątkę różańca, błagając o pokój na świecie.
  • W piątek, 3 maja,  UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ MARYI PANNY, KRÓLOWEJ POLSKI, GŁÓWNEJ PATRONKI POLSKI. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. W tym dniu można spożywać pokarmy mięsne. Jest to też pierwszy piątek miesiąca, dlatego od godz. 11:00 odwiedziny chorych.
  • W sobotę pierwsza sobota miesiąca, od godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.
  • Od 1 do 3 maja włącznie kancelaria parafialna będzie nieczynna.
  • 27 kwietnia Parafialne Koło Caritas wybrało nowy zarząd z prezesem Panem Januszem Jagielskim. Dyżur Caritasu dla osób szukających wsparcia i pomocy we wtorek w godz. 16:30 – 17:30 w salce bibliotecznej, wejście od zakrystii.
  • Zapowiedzi przedślubne:

Dariusz Jan Rybak, kawaler z parafii tutejszej i Aleksandra Łopata, panna z parafii św. Stanisława Biskupa w Warszawie.