5.05.2024 r.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
    w tym tygodniu:- w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Adorację prowadzi grupa młodzieżowa.
  • W środę, 8 maja, Uroczystość św. Stanisława, Biskupa
    i Męczennika, Głównego Patrona Polski.
  • W piątek, 10 maja, rozpoczynamy Nowennę do Ducha Świętego. Tego dnia o godz. 19:00 w salce bibliotecznej spotkanie kręgu biblijnego.
  • W sobotę, 11 maja, Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Łaskawej, Głównej Patronki Stolicy.
  • W przyszłą niedzielę, 12 maja, w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego, w naszej parafii na Mszy św. o godz. 12:00 dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodziców.
  • Dziękujemy grupie Caritas za kwiaty do kościoła. Jednocześnie zapraszamy inne grupy do włączenia się w czynny udział

w przygotowaniu wystroju kwiatowego na następną niedzielę.

• Dyżur Caritasu dla osób szukających wsparcia i pomocy we wtorek w godz. 16:30 – 17:30 w salce bibliotecznej,
    wejście od zakrystii.
  • W związku z peregrynacją Relikwii rodziny Ulmów, zapraszam członków poszczególnych grup z naszej parafii do nocnego czuwania przy relikwiach. Czuwanie odbędzie się we wtorek 14 maja od godz. 5:30 do 6:30 na terenie Parafii Matki Bożej Królowej Polski w Otwocku.
  • Zapowiedzi przedślubne:

Dariusz Jan Rybak, kawaler z parafii tutejszej i Aleksandra Łopata, panna z parafii św. Stanisława Biskupa w Warszawie