XXXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

20.11.2022

• Dzisiaj obchodzimy uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz. 12:00 odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i odmówimy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie Aktu można otrzymać łaskę odpustu zupełnego.
  • Dziś także po każdej Mszy św. ministranci zbierają ofiarę do puszek na Seminarium Duchowne w naszej Diecezji.
    – o
    15:00 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w:
    – poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz.20:00;
    – piątek po Mszy św. wieczornej, przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Grupa Medjugorska.
  • W poniedziałek, 21 listopada spotkanie dla osób samotnych oraz będących w separacji małżeńskiej godz.19:30 na plebanii.
  • W środę spotkanie dla młodzieży w wieku licealnym o godz. 19:00 na plebanii, a o godz.20:30 dla młodzieży pomaturalnej.
  • W czwartek o godz. 19:30 spotkanie Koła Biblijnego. Spotkania będą się odbywały w każdy II i IV czwartek miesiąca.
  • W przyszłą niedzielę 27 listopada, rozpoczynamy okres Adwentu. W okresie Adwentu Msze św. roratnie będą sprawowane od poniedziałku do piątku o godz. 6:30, a w soboty o godz. 10:00.
  • W niedzielę, 4 grudnia rozpoczynamy Rekolekcje Adwentowe, które potrwają do środy, 7 grudnia. Msze święte o godz. 6:30, 10:00 18:00 i 20:00. Rekolekcje poprowadzi o. prof. Waldemar Linke z zakonu pasjonistów. O. Waldemar jest redaktorem naczelnym czasopisma Słowo Krzyża, oraz  autorem wielu prac naukowych.