Ogłoszenia duszpasterskie

• Dziś obchodzimy Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy. Szczególnie zachęcam Parafian do modlitwy o pokój w Afganistanie oraz w intencji Afgańczyków. Z tej okazji po każdej Mszy św. ministranci będą zbierali ofiarę do puszek na pomoc dla Afgańczyków.
  • Dziś również podczas każdej Mszy św. ministranci będą liczyli wiernych.
  • Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00 spotkanie z kandydatami do bierzmowania.
  • Dziś także o godz. 15:00 Msza św. i spotkanie dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu: – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – w piątek od godz. 17:00 do 18:00 oraz po Mszy św. wieczornej do soboty do godz. 10:00. Zachęcam do zapisania się na konkretną godzinę adoracji. Lista do zapisu wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.
  • W środę święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Katedralnej w Warszawie-
    -Pradze.
  • W piątek – pierwszy piątek miesiąca. Odwiedziny chorych od godz. 10:30.
  • Również w piątek, 1 października, rozpoczynamy nabożeństwo różańcowe. W dni powszednie różaniec o godz. 18:30, a w niedziele o 16.30.
  • W sobotę – pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie.
  • Stowarzyszenie Św. Maksymiliana Marii Kolbego w ramach dofinansowania z programu NOWE FIO z Narodowego Instytutu Wolności-Centrum Społeczeństwa Obywatelskiego zaprasza dzieci i młodzież na bezpłatne zajęcia wyrównawcze z matematyki, z j. angielskiego, na zajęcia artystyczne, teatralne i sportowe, a także na Warsztaty Kompetencji Społecznych: „Moje miejsce w grupie rówieśniczej”. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Zapisy pod numerem tel.: 693 802 121 lub na adres mailowy: stowarzyszeniemaksymiliana.mk@gmail.com
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.

Zapowiedzi przedślubne:

Michał Szczypiór – kawaler z parafii tutejszej
Lidia Dąbrowska – panna z parafii św. Floriana w Warszawie

– Na terenie całego kraju prowadzony jest Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Wszyscy mieszkańcy Polski na mocy ustawy są zobowiązani do udziału w tym badaniu. Spis trwa jeszcze tylko do końca września. Główny Urząd Statystyczny prosi o niezwłoczne wypełnienie obowiązku spisowego. Wszelkie informacje na ten temat można znaleźć na stronie internetowej spis.gov.pl lub pod numerem telefonu 22 279 99 99.