• Przypominamy, że z dniem 19 czerwca b. r. Ordynariusz Diecezji Warszawsko-Praskiej Ksiądz Biskup Romuald Kamiński odwołał dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane, której udzielił 12 marca 2020 r. Odwołanie dyspensy ogólnej oznacza, że wierni są ponownie zobowiązani do uczestniczenia we Mszy św. niedzielnej oraz świątecznej. Osoby, które z powodu choroby, niesprawności lub innej ważnej przyczyny nie mogą wziąć udziału w Eucharystii, powinny dołożyć starań, aby – m.in przez lekturę czytań i modlitw mszalnych przewidzianych na dany dzień – wzbudzić w sobie pragnienie Eucharystii.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00,
    – w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00.
  • W sobotę – 3 lipca serdecznie zapraszamy na pielgrzymkę rodzinną do Sokółki. Można jechać własnym samochodem lub wspólnie autokarem. Przejazd autokarem jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmujemy na adres mailowy parafii blota@gmail.com lub bezpośrednio w zakrystii. Wszystkie informacje dotyczące wyjazdu 3 lipca zostaną przekazane drogą mailową lub telefoniczną.
  • We wtorek 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.
  • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.
  • 28 czerwca w poniedziałek, wilczki – chłopcy, a 1 lipca w czwartek, równocześnie – skauci i skautki z naszej parafii wyjeżdżają na swoje obozy letnie. Polecamy ich modlitwie parafian.

Zapowiedzi przedślubne:

Michał Wiśniewski – kawaler z parafii św. Moniki w Kajkowie
Dominika Zakrzewska – panna z parafii tutejszej