OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

IV NIEDZIELA ZWYKŁA

28.01.2024

 

  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu: – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – w piątek od 17:00 do 18:00 i po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.
  • W piątek, 2 lutego, obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, inaczej święto Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. W kościele będzie można nabyć poświęcone świece. W tym dniu taca zostanie przeznaczona na zakony klauzurowe
  • W piątek, pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 11:00 odwiedziny chorych.
  • W tę sobotę, z racji pierwszej soboty miesiąca, odmówimy różaniec podczas nabożeństwa pierwszosobotniego o godz. 17:00.
  • Stowarzyszenie św. Maksymiliana zaprasza na bal parafialny, który odbędzie się 3 lutego w sali teatralnej o godz. 20:00. Bal rozpocznie się Mszą św. o godz. 19:30. Bilet 100 zł od osoby. Są jeszcze ostatnie wolne miejsca. Zapisy u pani Joanny Czupryny, tel.: 601 203 223.
  • Rodziny, osoby, do których ksiądz nie przybył z kolędą z różnych powodów, mogą zgłaszać chęć indywidualnej wizyty duszpasterskiej poprzez wysłanie wiadomości na adres mailowy parafii: blota@gmail.com
  • Indywidualne wizyty kolędowe rozpoczną się po zakończeniu ferii zimowych.
  • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.