OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

8.01.2023

 

 • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w: – poniedziałek, środę i czwartek  po Mszy św. wieczornej do godz.20:00, w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi grupa młodzieżowa.
 • Dzisiaj o godz. 15:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej.
 • Dziś także po każdej Mszy św. harcerze z naszej parafii będą sprzedawali przed kościołem kalendarze harcerskie na rok 2023. Dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na obozy letnie.
 • W poniedziałek 9 stycznia o godz. 20:30 spotkanie na plebanii dla osób samotnych oraz będących w separacji małżeńskiej.
 • W poniedziałek 9 stycznia rozpoczynamy kolędę parafialną, która potrwa do soboty 21 stycznia włącznie. Kolędę rozpoczynamy 
  o godz.16:30 od poniedziałku do piątku a w sobotę od godz. 11:30.
  Jeśli do kogoś z Państwa nie dotrze kapłan z wizytą duszpasterską, prosimy o kontakt mailowy z kancelarią, mail: parafiablota@gmail.com Jeżeli z ważnych powodów nie możecie Państwo przyjąć kapłana, prosimy o zgłoszenie mailowe, będzie możliwość odwiedzin pierwszego dnia po kolędzie. Plan kolędy na najbliższy tydzień jest dostępny na kartkach w gablotce, na stoliku z tyłu kościoła oraz na stronie internetowej parafii.
 • W czwartek 12 stycznia o godz. 20:00 spotkanie Grupy Biblijnej na plebanii.
 • W przyszłą III niedzielę o godz.15:00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
 • Stowarzyszenie św. Maksymiliana M. Kolbego dziękuje Parafianom za ofiarność na rzecz Ukrainy. Ze sprzedaży stroików uzyskano kwotę 1663,37 zł, zabrano także bardzo dużo rzeczy dla naszych sąsiadów. Pieniądze, jak i rzeczy materialne, zostaną przekazane potrzebującym na Ukrainę. Dziękujemy również osobom, które zaangażowały się w pracę nad stroikami: p. Annie Popis, Bernadecie Popis, p. Alinie Dąbrowskiej, p. Ewie Zakrzewskiej, Mai Zakrzewskiej, p. Joannie Górskiej, Gabrielowi i Dominikowi Górskim, p. Monice Adolskiej wraz z harcerkami. Dziękujemy także panu Ciesielskiemu i p. Alinie Dąbrowskiej za przygotowanie potraw na wigilię parafialną oraz innym osobom.
 • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.
 • Zapowiedzi przedślubne:   Patryk Uzarski kawaler z parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Józefowie                                                                                                                Maria Antonina Miszkowska panna z parafii tutejszej