VII NIEDZIELA WIELKANOCNA

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

21.05.2023 rok

• Dziś w niedzielę na Mszy św. o godz. 12:00 dzieci, które przystąpiły do Pierwszej Komunii Świętej w ubiegłym roku, będą obchodziły swoją rocznicę. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodziców.
  • Pamiątkowe obrazki z rocznicy Pierwszej Komunii Świętej dzieci otrzymają 8 czerwca w uroczystość Bożego Ciała w czasie procesji.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:- w poniedziałek środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; oraz w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Adorację prowadzi Grupa Medjugorska.
  • W poniedziałek o godz. 19:30 spotkanie dla osób samotnych oraz będących w separacji małżeńskiej.
  • W czwartek o godz. 19:00 w dolnym kościele spotkanie teatru parafialnego.
  • W piątek o godz. 19:30 w dolnym kościele spotkanie kręgu biblijnego.
  • W sobotę po nabożeństwie majowym i nowennie, będziemy adorować Najświętszy Sakrament do godz. 22:00. O godz. 22:00 zapraszam wszystkich na Mszę Świętą wigilijną przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego.
  • W niedzielę 28 maja obchodzimy uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za publiczne odśpiewanie w kościele hymnu O Stworzycielu Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • Dziękuję bardzo wszystkim osobom, które pomogły w przygotowaniu bierzmowania oraz Pierwszej Komunii Świętej.
  • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej