OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

V NIEDZIELA WIELKANOCNA

7.05.2023 rok

  • Dziś w I niedzielę miesiąca po Mszy świętej o godz. 12:00 odśpiewamy litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa. O 15:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców. O godz. 17:00 Msza św. dla kandydatów do bierzmowania. Po Mszy św. odbędzie się druga próba do bierzmowania, wszystkie spotkania są obowiązkowe.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:- w poniedziałek środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; oraz w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi grupa młodzieżowa.
  • 8 maja Uroczystość św. Stanisława, biskupa i męczennika, głównego Patrona Polski.
  • 10 maja, w środę, o godz. 18:00 JE Ksiądz Biskup Romuald Kamiński, ordynariusz diecezji warszawsko praskiej, udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Szczególnie zapraszamy rodziny bierzmowanych oraz polecamy ich modlitwie Parafian.
  • W tym dniu-10 maja- o godz. 17:15 odmówimy nabożeństwo majowe oraz nabożeństwo do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
  • W czwartek o godz. 19:00 w dolnym kościele spotkanie

teatru parafialnego.

  • W piątek o godz. 19:30 w dolnym kościele spotkanie kręgu biblijnego. Serdecznie zapraszamy.
  • W sobotę Dzień Fatimski. Nabożeństwo majowe będzie połączone z procesją fatimską. Nabożeństwa fatimskie będą odprawiane co miesiąc, aż do 13 października.
  • W niedzielę, 14 maja, na Mszy św. o godz. 12:00 w naszej parafii dzieci przystąpią do Pierwszej Komunii Świętej. Prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodziców.
  • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.