V NIEDZIELA ZWYKŁA

5.02.2023

• Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00, w I niedzielę miesiąca, odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w:

– poniedziałek, środę i  czwartek po Mszy św. wieczornej do 20:00;

– w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do 10:00. Adoracje prowadzi Grupa Młodzieżowa.

• We wtorek, 7 lutego, nasz Pasterz Diecezji Ksiądz Biskup Romuald Kamiński obchodzi swoje imieniny. Gorąco polecam naszego Pasterza modlitwie parafian.
  • W środę 8 lutego o godz. 19:00 spotkanie na plebanii dla młodzieży w wieku licealnym.
  • W sobotę, 11 lutego, we wspomnienie Matki Bożej z Lourdes, obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Tego dnia podczas Mszy św. o godz.10:00 zostanie udzielony Sakrament Chorych osobom chorym, w podeszłym wieku i osobom, oczekującym na zabieg medyczny.
  • W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 15:00 dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  • 23 lutego w czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się
    w dolnym kościele pierwsze spotkanie teatru parafialnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.