VI NIEDZIELA ZWYKŁA
12.02.2023

 Wobec ogromu cierpienia, jakie spowodowało trzęsienie ziemi na terenie Turcji i Syrii, przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki apeluje do wszystkich biskupów, księży, osób życia konsekrowanego
i wiernych świeckich w Polsce o modlitwę za ofiary i poszkodowanych w tym kataklizmie.
 Także w odpowiedzi na apel abp. Stanisława Gądeckiego dziś we wszystkich parafiach i ośrodkach duszpasterskich naszej diecezji zostanie przeprowadzona zbiórka do puszek
na rzecz ofiar trzęsienia ziemi. Prosimy o ofiarność, aby pomóc tym, którzy stracili wszystko.
 Dziś Msza św. o godz.15:00 dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
 Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w:
– poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do 20:00;
– w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do 10:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie św. Maksymiliana.
 Z uwagi na ferie zimowe Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania zostały przeniesione na niedzielę 26 lutego, na godz.15:00.
 23 lutego w czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się
w dolnym kościele pierwsze spotkanie teatru parafialnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
 Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.