• W poniedziałek uroczystość św. Andrzeja Boboli, prezbitera i męczennika, patrona Polski i Metropolii Warszawskiej.
  • Również w poniedziałek rozpoczynają się w kościele prace związane z przebudową Ołtarza. W I etapie zostanie odświeżona kopuła wnętrza kościoła. Dlatego od poniedziałku do piątku Msze św.
    i nabożeństwa będą sprawowane w dolnej części kościoła. Wszystkich parafian bardzo przepraszam za utrudnienia.
  • Z uwagi na prowadzone prace w górnej części kościoła nie będzie Adoracji w poniedziałek, środę i czwartek. Wszystkich natomiast zapraszam w piątek, prawdopodobnie do dolnego kościoła, na całonocną Adorację Najświętszego Sakramentu. Adorację prowadzi Stowarzyszenie św. Maksymiliana.
  • W ciągu tygodnia nabożeństwa majowe o godz. 18.30, w niedziele o godz. 16.30.
  • W sobotę o godz. 18.00 obchodzimy wigilię Zesłania Ducha Świętego. Po nabożeństwie majowym, na wzór Apostołów
    w Wieczerniku, będziemy czuwać, modlić się, oczekując na Zesłanie Ducha Świętego. Czuwanie potrwa do godz. 22.00.
  • Za tydzień uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Za publiczne odśpiewanie w kościele hymnu O Stworzycielu Duchu, przyjdź można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.
  • Dziękuję za ofiary na rzecz przebudowy Ołtarza.

Zapowiedzi przedślubne:

Jan Kochman – kawaler z parafii Najświętszej Maryi Panny Królowej Świata w Warszawie
Maria Dyduś – panna z parafii Trójcy Przenajświętszej

Łukasz Sokół – kawaler z parafii Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Celestynowie
Klaudia Lejkowska – panna z parafii tutejszej