XI NIEDZIELA ZWYKŁA

18.06.2023 rok

• Dzisiaj po każdej Mszy św. ministranci będą zbierać ofiarę do puszek na utrzymanie parafii św. Augustyna w Sierra Leone w Afryce która jest pod opieką naszej diecezji.
  • Dziś także po każdej Mszy św. kościół w Polsce ponowi Akt poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Najświętszej Maryi Panny.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
    w tym tygodniu:

– w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;

– w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Grupa Medjugorska.

• Nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie o 18:30, w niedziele i uroczystości o 16:30.
  • W poniedziałek o godz. 19:00 na plebanii spotkanie dla osób samotnych oraz będących w separacji małżeńskiej.
  • W środę o godz. 20:30 spotkanie na plebanii dla młodzieży pomaturalnej.
  • W czwartek o godz. 19:00 spotkanie grupy teatralnej w dolnym kościele.
  • W piątek o godz. 7:30 Msza św. na zakończenie roku szkolnego. Spowiedź dla dzieci i młodzieży szkolnej o godz. 7:15  i od godz.18:30.
  • W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  • W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. będziemy święcili pojazdy. Proszę kierowców o poruszanie się jak co roku: wjazd bramą od ul. Ks. Walczewskiego, a wyjazd bramą od ul. Sarniej. Obrzęd błogosławieństwa kierowców i poświęcenia pojazdów w naszej parafii jest przeniesiony z dnia 25 lipca we wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców, na ostatnią niedzielę czerwca, ponieważ większość parafian wyjeżdża na wakacje.