XII NIEDZIELA ZWYKŁA

25.06.2023 rok

• Dzisiaj po każdej Mszy św. będziemy święcili pojazdy.
    Proszę kierowców o poruszanie się jak co roku: wjazd bramą
    od ul. Ks. Walczewskiego, a wyjazd bramą od ul. Sarniej.
    Obrzęd błogosławieństwa kierowców i poświęcenia pojazdów w naszej parafii jest przeniesiony z dnia 25 lipca we wspomnienie
    św. Krzysztofa, patrona kierowców, na ostatnią niedzielę czerwca, ponieważ większość parafian wyjeżdża na wakacje.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:

– w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.

• W czwartek Uroczystość Apostołów Świętego Piotra i Pawła.
  • W sobotę pierwsza sobota miesiąca. O godz. 17:00 nabożeństwo pierwszosobotnie. Różaniec odmówimy podczas nabożeństwa.
  • 1 lipca, w sobotę, wilczki – chłopcy z naszej parafii, wyjeżdżają na obóz letni. Polecamy ich modlitwie Parafian.
  • Serdecznie zapraszamy Parafian na pielgrzymkę autokarową do Częstochowy. Wyjazd 9 lipca w niedzielę o godz. 5:00 spod naszego kościoła, powrót około godz. 19:00. Pielgrzymka jest związana z uroczystościami Radia Maryja. Zapisy na pielgrzymkę
    u pani Krystyny Miszty tel.: 601 866 396 lub
    u pani Moniki Zawadzkiej tel.: 513 599 323.
  • Parafianom udającym się na wakacyjny wypoczynek życzymy bezpiecznych wakacji i szczególnego Bożego błogosławieństwa.
  • Zapowiedzi przedślubne:                                                                                                                                                                                                                     Maciej Zajkowski kawaler z parafii św. Maksymiliana Kolbego w Józefowie i Zofia Maria Ciska panna z parafii Matki Bożej Loretańskiej w Warszawie.