XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

9.07.2023 rok

• Dzisiaj o godz. 5:00 wyjechała pielgrzymka autokarowa do Częstochowy. Pielgrzymka jest związana z uroczystościami Radia Maryja. Polecamy pielgrzymów modlitwie Parafian.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu: – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Adorację prowadzi grupa młodzieżowa.
  • 11 lipca, we wtorek, święto św. Benedykta, opata, patrona Europy.
  • 13 lipca, w czwartek, nabożeństwo fatimskie z procesją.
  • 14 lipca, w piątek, dzień naszego patrona św. Maksymiliana Marii Kolbego, po każdej Mszy św. otrzymamy błogosławieństwo relikwiami naszego Patrona.
  • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz czytania prasy katolickiej.