XXXII Niedziela

12.11.2023

• Obchodzimy dziś XV Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem „To jest nasz dom”. Zebrane fundusze zostaną przekazane na wsparcie chrześcijan na Bliskim Wschodzie. Dlatego po każdej Mszy św. ministranci będą zbierać ofiarę do puszek.
  • Dziś także po Mszy św. o godz.12:00 skautki z naszej parafii będą sprzedawały własnoręcznie zrobione wypieki, dochód ze sprzedaży zostanie przeznaczony na sprzęt obozowy.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
    w tym tygodniu: – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; – w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Stowarzyszenie
    św. Maksymiliana.
  • W listopadzie pamiętajmy o zmarłych w codziennej modlitwie.
  • W poniedziałek na plebanii o godz. 19:30 spotkanie dla kobiet samotnych oraz będących w separacji małżeńskiej.
  • W środę na plebanii spotkanie o godz. 19:00 dla młodzieży w wieku licealnym, a o godz. 20:30 dla młodzieży starszej.
  • W czwartek spotkanie teatru parafialnego o godz. 19:30 w sali teatralnej.
  • W III w niedzielę miesiąca, tj. 19.11., Msza św. o godz. 15:00 dla kandydatów do bierzmowania.
  • Wczoraj – 11 listopada po Mszy św. wieczornej w Sali teatralnej odbyła się wieczornica patriotyczna, bardzo serdecznie dziękujemy pani Zofii Jakubowskiej oraz całemu zespołowi który zaangażował się w organizację.

Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.