OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXXIII Niedziela

19.11.2023

 • Dziś obchodzimy VII Światowy Dzień Ubogich pod hasłem: „Ubodzy potrzebują naszego człowieczeństwa”.
 • Dziś także:                                                                                                                                                                                                                                                      – po każdej Mszy św. ministranci zbierają ofiarę do puszek na Seminarium Duchowne.                                                                                              – o godz. 15:00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.                                                                                             
 • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
  w tym tygodniu:

  – w poniedziałek, środę, i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00,
  – w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Grupa Medjugorska.
 • W tym tygodniu:w środę na plebanii o godz. 20:30 spotkanie dla młodzieży starszej.                                                                                                 –  w czwartek spotkanie teatru parafialnego o godz. 19:30 w sali teatralnej.                                                                                                                       – w piątek o godz. 19:00 w sali teatralnej spotkanie kręgu biblijnego. Serdecznie zapraszamy.
 • W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Po Mszy św. o godz.12:00 odśpiewamy Litanię do Najświętszego Serca Pana Jezusa i odmówimy Akt poświęcenia rodzaju ludzkiego Chrystusowi Królowi. Za publiczne odmówienie Aktu można otrzymać łaskę odpustu zupełnego i ofiarować go za jedną duszę w czyśćcu cierpiącą.
 • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.