• Dziś w II niedzielę miesiąca modlimy się za szczególnym wstawiennictwem św. Maksymiliana. Na każdej Mszy św. udzielone będzie specjalne błogosławieństwo Relikwiami Patrona.

• Dziś taca przeznaczona jest na cele remontowe w parafii.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00 oraz w czwartek od godz.16.30 do 17.15. W czwartek wyjątkowo nie będzie Adoracji po Mszy św. wieczornej.
  • 12 lipca we wtorek przyjedzie do naszej parafii grupa młodzieży ze Stanów Zjednoczonych z okazji Światowych Dni Młodzieży, a w czwartek 14 lipca zapraszam na spotkanie z młodzieżą z Kanady, która również będzie mieszkała na terenie naszej parafii. Po Mszy św. o godz. 18.00 w czwartek będzie specjalne spotkanie z młodzieżą katolicką z Kanady i USA. Bardzo gorąco zapraszam na to spotkanie nie tylko młodzież, lecz także wszystkich parafian.
  • 13 lipca w środę o godz.18.30 nabożeństwo fatimskie z procesją.
  • 14 lipca w czwartek Dzień Patrona. Adoracja Najświętszego Sakramentu z modlitwami do św. Maksymiliana od 16.30 do 17.15. Na Mszy św. udzielone będzie specjalne błogosławieństwo Relikwiami naszego Patrona.
  • Modlimy się za harcerzy z naszej parafii, którzy wyjechali na obóz do Borów Tucholskich. Dziękuję także wszystkim opiekunom Wilczków, którzy wczoraj wrócili z pierwszego w swoim życiu tygodniowego obozu harcerskiego. Na podstawie relacji dzieci i młodzieży można powiedzieć, że obóz był bardzo udany. Nabór do nowej ­– II grupy Wilczków będzie na początku września. Wtedy też – mam nadzieję – będzie można założyć grupę Wilczków – dziewcząt.
  • 23 lipca młodzież z naszej parafii będzie miała okazję do uczestniczenia w Wydarzeniu Centralnym w czasie Dni w Diecezji w ramach Światowych Dni Młodzieży, które odbędzie się na terenie Wyższego Seminarium Duchownego Diecezji Warszawsko–Praskiej przy ul Mehoffera 2 w Warszawie. Ulotki z informacją wyłożone są na ławkach z tyłu kościoła.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.

Zapowiedzi przedślubne:

• Kaśmir Wojciech Ciechanowski i Barbara Elżbieta Dżułyńska – z parafii tutejszej.

XV NIEDZIELA ZWYKŁA 10 LIPCA
8.00 Intencję zamówiła p. Wiesława Kaczmarska
+ Ks. Włodzimierz Mozolewski – gregorianka (7)
10.00 W intencji Krystyny i Zdzisława, i całej ich rodziny z okazji 40. rocznicy ślubu o Boże błogosławieństwo i dary, i owoce Ducha Świętego