• W IV niedzielę wielkanocną, zwaną Niedzielą Dobrego Pasterza, w Kościele obchodzony będzie 53. Światowy Dzień Modlitw o Powołania. W Polsce rozpoczyna on Tydzień Modlitw o Powołania do Kapłaństwa i Życia Konsekrowanego, który tym razem będzie przebiegał pod hasłem „Powołani do Miłosierdzia”.

• Dzisiaj: – spotkanie dla bierzmowanych po Mszy św. o godz. 12.00 – Msza św. o godz. 15.00 w intencji dzieci pierwszokomunijnych i ich Rodziców.
  • Również dzisiaj na Mszy św. o godz.12.00 będzie specjalna modlitwa w intencji 3. Szczepu Józefowskiego im. Maksymiliana Marii Kolbego. Zapraszam wszystkich Zawiszaków z naszej parafii, ich rodziny i przyjaciół. Po Mszy św. apel harcerzy przed kościołem.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu w poniedziałek, środę i czwartek z możliwością spowiedzi po Mszy św. wieczornej do godz. 20.00.
  • W czwartek spotkanie grupy studenckiej w dolnym kościele o godz. 20.00.
  • Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  • Ogłoszenie abp Henryka Hosera SAC, Biskupa Warszawsko-Praskiego:

W niedzielę, 24 kwietnia br. po raz jedenasty przejdzie ulicami Warszawy Marsz Świętości Życia. Zapraszam serdecznie całe rodziny, środowiska parafialne, grupy i wspólnoty oraz wszystkich zaangażowanych w przygotowania do Światowych Dni Młodzieży w naszej Diecezji do licznego udziału w tym wydarzeniu. Wyruszymy z Katedry Warszawsko-Praskiej bezpośrednio po Mszy Świętej sprawowanej o godz. 11.00. Uczestnicy marszu na Placu Zamkowym spotkają się z wiernymi z Archidiecezji Warszawskiej. Stamtąd wspólnie wyruszymy w kierunku Bazyliki św. Krzyża, aby manifestować radość z daru życia oraz obronę życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Zapowiedzi przedśubne:

1. Jan Góralski kawaler z parafii w Mlądzu Sylwia Szmidt panna z parafii tutejszej
  1. Tomasz Hartman kawaler z parafii tutejszej Marta Ewa Łysakowska panna z parafii Matki Bożej Częstochowskiej w W-wie.
  1. Karol Wieczorek z parafii Rybie pw. św. Bartłomieja Apostoła Paulina Dąbrowska panna z parafii tutejszej
  1. Przemysław Witan kawaler z parafii tutejszej Izabella Maria Makaruk panna z parafii św. Jana Chrzciciela w Michalinie
  1. Kamil Błażejczyk kawaler z parafii tutejszej Magdalena Kinga Brzeska panna z parafii NMP Matki Kościoła z Sulejówka.

IV NIEDZIELA WIELKANOCY – 17 KWIETNIA DOBREGO PASTERZA
8.00 W intencji Antoniego w 10. rocznicę urodzin i w intencji całej rodziny o błogosławieństwo Boże
+ Jadwiga Wojcieszko-Kowalska w 2.rocznicę śmierci, Zygmunt Wojcieszko-Kowalski w 1. rocznicę śmierci
10.00 + Stanisława Dudek w 19. rocznicę śmierci, Franciszek, Jan, Mieczysław Dudek