3.04.2022

• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi
    w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00;

– w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi grupa młodzieżowa.

• Dzisiaj I. Niedziela Miesiąca po Mszy św. o godz.12:00 odśpiewamy litanie do Najświętszego Serca Pana Jezusa zaraz po tym spotkanie z kandydatami do Bierzmowania , a o godz.15:00 Msza św. dla dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej i ich rodziców.
  • W środę o godz.20:30 spotkanie dla młodzieży pomaturalnej na plebanii.
  • W przyszłą niedzielę 10 kwietnia rozpoczynamy rekolekcje wielkopostne, które poprowadzi Konrad Małys OSB – benedyktyn z Tyńca. Plan rekolekcji wielkopostnych znajduje się z tyłu kościoła w gablotce oraz na stronie internetowej parafii.
  • Za tydzień Niedziela Palmowa. Przed każdą Mszą św. Skauci Europy z naszej parafii będą sprzedawali palmy. Uzyskany dochód zostanie przeznaczony na obozy letnie.
  • Pamiętajmy o składaniu ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego.
  • Zachęcam parafian do udziału w nabożeństwach wielkopostnych. Droga krzyżowa w każdy piątek o godz.17:30. Gorzkie żale
    w niedziele o godz.16:30.
  • Codziennie odmawiamy różaniec w intencji uratowania pokoju
    i jedności pomiędzy narodami. W tygodniu różaniec po Mszy św. wieczornej o godz.18:30, w niedziele o godz.17:45.
  • Dziękuję za wszystkie ofiary na remont kościoła.
  • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Boże Miłosierdzie, do codziennego odmawiania różańca, do Adoracji Najświętszego Sakramentu, oraz do jak najczęstszego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.
  • Zapraszam Państwa do zapoznania się z nową inicjatywą Centrum Medycznego Józefów. Ulotki znajdują się z tyłu za ławkami