III NIEDZIELA WIELKANOCNA

23.04.2023 rok

• Dzisiaj o godz. 15:00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Po tej Mszy św. o godz. 16:45 odmówimy dziesiątkę różańca w intencji pokoju na świecie.
  • Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek środę i czwartek po Mszy św. wieczornej do godz. 20:00; oraz w piątek po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do godz. 10:00. Adorację prowadzi Grupa Medjugorska
  • W poniedziałek uroczystość św. Wojciecha, Biskupa
    i Męczennika głównego patrona Polski.
  • Także w poniedziałek o godz. 19:00 spotkanie na plebanii dla osób samotnych oraz będących w separacji małżeńskiej.
  • W środę o godz. 19:00 spotkanie dla młodzieży w wieku licealnym, a o godz. 20:30 spotkanie dla młodzieży pomaturalnej na plebanii.
  • W czwartek o godz. 19:00 w dolnym kościele spotkanie teatru parafialnego. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  • W piątek o godz. 19:30 w dolnym kościele odbędzie się spotkanie Kręgu Biblijnego.