29.01.2023

• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu w:

– poniedziałek, środę i  czwartek po Mszy św. wieczornej do 20:00;

– w piątek od 17:00 do 18:00 i po Mszy św. wieczornej przez całą noc do soboty do 10:00. Lista wyłożona jest na stoliku z tyłu kościoła.

• Dzisiaj po Mszy św. o godz. 12:00 nasz chór Schola Cantorum Maximilianum pod dyrekcją p. Zbigniewa Siekierzyńskiego serdecznie zaprasza na koncert kolęd.
  • W środę 1 lutego o godz. 19:00 spotkanie na plebanii dla młodzieży w wieku licealnym a o godz. 20:30 dla młodzieży pomaturalnej.
  • W czwartek 2 lutego obchodzimy Święto Ofiarowania Pańskiego, inaczej święto Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. o godz. 8:00, 10:00 i 18:00. W kościele będzie można nabyć poświęcone świece. W tym dniu taca zostanie przeznaczona na zakony klauzurowe.
  • W piątek pierwszy piątek miesiąca, od godz. 10:45 odwiedzimy chorych.
  • W sobotę, z racji pierwszej soboty miesiąca, odmówimy różaniec podczas nabożeństwa pierwszosobotniego o godz. 17:00.
  • Młodzież z naszej parafii organizuje Bal Karnawałowy – 4 lutego w sobotę o godz. 19:30 w dolnym kościele. Wcześniej zapraszamy na Mszę św. o godz. 18:00. Wstęp na bal jest wolny. Bal jest bezalkoholowy i przeznaczony dla młodzieży licealnej oraz studentów. Zachęcamy również do przyniesienia przekąsek i napojów na wspólny stół. Wszelkie informacje są dostępne na Facebooku: Bal Karnawałowy 2023”. Można tam zadać pytania oraz potwierdzić przybycie.
  • Reaktywujemy Teatr na Błotach. Niedługo będzie podany termin pierwszego spotkania.