XX Niedziela

20.08.2023 rok

• Żegnamy dzisiaj Ks. Rolanda Białasa. Dziękujemy za jego 2,5 letnią posługę duszpasterską w naszej parafii. Polecamy Ks. Rolanda modlitwie Parafian i życzymy Mu szczególnego Bożego błogosławieństwa, opieki Matki Bożej i potrzebnych łask w pracy duszpasterskiej w nowej parafii w Łodzi.
  • 27 sierpnia w niedzielę będziemy witać nowego wikariusza

Ks. Marka Filipczuka. Polecamy Ks. Marka modlitwie Parafian.

• Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością spowiedzi w tym tygodniu:
    – w poniedziałek, środę i czwartek po Mszy św. wieczornej
    do godz. 20:00;
    – w piątek po Mszy św. wieczornej do godz. 24:00. Adorację prowadzi Grupa Medjugorska.
  • Dziękuję Parafianom za serdeczne przyjęcie pielgrzymów 40. Praskiej Pielgrzymki Pomocników Maryi Matki Kościoła oraz za przygotowanie posiłku dla pątników.
  • W sobotę 26 sierpnia Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej.
  • Zachęcam do wspólnej modlitwy o Miłosierdzie Boże, do codziennego odmawiania różańca, Adoracji Najświętszego Sakramentu, do częstego uczestnictwa we Mszy św. oraz do czytania prasy katolickiej.Zapowiedzi przedślubne:
  • Grzegorz Pleskot kawaler z parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus
    w Mrozach i Julia Gapon panna z parafii tutejszej.